2019-11-22

OlympicLab у Краматорську з видатним скелелазом Донеччини Даниїлом Болдиревим

21 листопада в Краматорській українській гімназії Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області реалізувало напрямок Всеукраїнського спортивно-інтерактивного проєкту для дітей і молоді #OlympicLab «Олімпійський чат та лідерство».

У гості до школярів завітав видатний спортсмен Донеччини – заслужений майстер спорту України зі скелелазіння, чемпіон та рекордсмен світу 2014 року, у 2019-му – срібний призер чемпіонату Європи та переможець Кубку Європи, кандидат на участь у Олімпійських іграх 2020 року Даниїл Болдирев. Його називають українським «людиною-павуком» – він перший у світі скелелаз, який у дисципліні «швидкість» показав результат менше 6 секунд, і продовжує триматися в світових лідерах скелелазіння.

Також хлопців і дівчат у їх прагненні до пізнання олімпійських цінностей – дружби, досконалості та взаємоповаги – підтримали директор школи вищої спортивної майстерності, член виконкому Відділення НОК України в Донецькій області Крістіна Русінова, мати і наставник Даниїла, заслужений тренер України Ірина Зубко, президент обласної федерації альпінізму і скелелазіння «Донбас» Ігор Носаченко, керівник гуртка скелелазіння центру позашкільної роботи міста Краматорськ Сергій Фомін, фахівець Відділення НОК України в Донецькій області Карина Ваноян, вчитель фізичного виховання Краматорської української гімназії Ганна Редька.

Усі присутні переглянули відеоролик, присвячений становленню Даниїла Болдирева як спортсмена, про його досягнення на міжнародній арені та життєвий світогляд. Під бурхливі оплески Даниїл отримав статуетку за перемогу в щомісячній номінації «Кращий спортсмен» з олімпійських видів спорту Донецької області за підсумками жовтня 2019 року.

Сюрприз для почесних гостей підготували юні краматорські таланти: Марія Орлова заспівала гімн НОК України, Маргарита Шевченко продемонструвала яскравий номер з художньої гімнастики, а Олена Клішина вразила запальним танцем.

Під час бесіди зі школярами Даниїл розповів про дисципліну в спорті та навчанні, із задоволенням відповів на безліч запитань, що поставили діти. Школярів цікавили перші кроки спортсмена, його рекорди, розклад дня, режим харчування, плани на майбутнє. Найактивніших хлопців і дівчат олімпієць заохотив подарунками та сувенірами від НОК України з відповідною символікою.

На завершення заходу відбулась фотосесія, також усі бажаючі мали нагоду взяти автограф.

Нагадаємо, проєкт #OlympicLab має на меті виховання молодого покоління за допомогою олімпійських ідеалів та принципів, сприяння залученню дітей до активних занять спортом та здорового способу життя.

Поділитись