2018-07-23

#OlympicLab у Святогірську з чемпіоном Європи U-15 Іваном Цибанєвим та заслуженим тренером України Олегом Євтушенком

20 липня в Святогірську на базі обласного дитячо-молодіжного санаторно-оздоровчого комплексу «Перлина Донеччини» пройшли майстер класи з греко-римської боротьби і модуль «Чат з олімпійцями та лідерські навички».

Захід #OlympicLab організовано департаментом сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації, Відділенням Національного олімпійського комітету України в Донецькій області, школою вищої спортивної майстерності в рамках всеукраїнського проекту НОК України за підтримки The Coca-Cola Foundation.

У гості до хлопців та дівчат, серед яких і діти-переселенці, завітали чемпіон Європи 2018 року з греко-римської боротьби серед школярів, 14-річний краматорчанин Іван Цибанєв, його наставник – заслужений тренер України боротьби Олег Євтушенко та в.о. директора школи вищої спортивної майстерності, майстер спорту України з легкої атлетики Крістіна Русінова.

Олег Євтушенко ознайомив дітей з головними аспектами греко-римської боротьби, розповів про всеукраїнські та міжнародні досягнення в цьому виді спорту представників Донецької області.

Після презентації, яка включала перегляд відеоролику з фрагментами виступів відомих спортсменів нашого регіону, кожен бажаючий міг задати питання Івану Цибанєву. Хлопці і дівчата цікавилися першими кроками Івана в спорті, а також емоціями, які він пережив на минулій європейській першості.

У рамках заходу Крістіна Русінова провела вікторину «Знавці олімпіади». Діти, які давали правильні відповіді, отримували фішки, що потім можна було обміняти на призи з олімпійською символікою.

Закінчилося свято фото- та автограф-сесією. Усі учасники заходу отримали сувеніри від Національного олімпійського комітету України та регіонального Відділення НОК.

Поділитись