2020-04-23

#OlympicLab у веб-форматі

Карантинні заходи в країні змушують спортивну спільноту вишукувати нові можливості в організації діяльності та тренувань. Не залишається осторонь і Відділення НОК України в Донецькій області.

За допомогою конференц-платформи Zoom 23 квітня був реалізований Всеукраїнський спортивно-інтерактивний проєкт #OlympicLab за напрямком «Гендерна рівність у спорті». Ініціатором і засновником заходу є Національний олімпійський комітет України в співпраці з Coca-Cola Foundation.

Майже 40 школярів долучились до зустрічі з заслуженим майстром спорту України з сучасного п’ятиборства, призером чемпіонатів світу та Європи, учасником Олімпійських ігор 2008 та 2012 років, членом медичної комісії та комісії атлетів НОК України Дмитром Кірпулянським. А сучасні технології дозволили об’єднати учнів з різних куточків області. Це були і Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 25, і Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, а також Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з кінного спорту, сучасного п’ятиборства та триатлону (м. Слов’янськ).

Дмитро Кірпулянський у цікавій формі ознайомив хлопчиків та дівчат із рівними можливостями, довів основні тенденції гендерної рівності в спорті. Зауважив, що багато видів спорту, які вважалися чоловічими, наразі освоюють жінки. Вся розповідь супроводжувалася пізнавальною та інформативною презентацією, а кожен учасник міг додати своє бачення з цього питання та поставити запитання.

До участі в заході долучилися також і представники Національного олімпійського комітету: голова комісії «Осередки НОК України» Володимир Ковальов, представник управління олімпійського руху НОК Вікторія Веселова. Модератором заходу виступив відповідальний секретар Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора.

Поділитись