2019-07-12

#OlympicLab завітав до Миколаївки

12 липня спортивно-оздоровчий комплекс «Енергетик» у місті Миколаївка гостинно зустрів учасників Всеукраїнського спортивно-інтерактивного проєкту для дітей і молоді #OlympicLab. Відділення НОК України в Донецькій області за сприяння Харківського бадмінтонного спортивного клубу реалізувало напрямок «Олімпійський чат та лідерство».

Учасниками стали майже 60 дітей із міст Донеччини та Харківщини, які тільки розпочинають свій спортивний шлях у бадмінтоні.

На урочистому відкритті з вітаннями та побажаннями досягати перемог звернулись: Володимир Мицик – начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, перший заступник голови Відділення НОК України в Донецькій області; Олександр Яшин – директор структурної одиниці ПАТ «Донбасенерго» «Енергосоцінвест»; Дмитро Подопригора – виконавчий директор Відділення НОК України в Донецькій області.

Заслужений тренер України з бадмінтону Михайло Стерін познайомив присутніх зі своїми зірковими вихованками: Єлизавета Жарка та Марина Ільїнська – майстри спорту України, які нещодавно повернулись з ІІ Європейських ігор, Марія Столяренко – бронзова призерка чемпіонату Європи серед дівчат, Ганна Крючкова – тренер юніорської збірної України з бадмінтону.

На різноманітних локаціях юні спортсмени отримали можливість більше дізнатись про олімпійський рух та олімпійські цінності, продемонструвати свої знання в олімпійській вікторині, поспілкуватись із зірковими гостями та долучитись до майстер-класів. Найбільш активних учасників заохочено подарунками від Національного олімпійського комітету України, а гості заходу отримали на згадку сувеніри від Відділення НОК України в Донецькій області.

Нагадаємо, проєкт має на меті виховання молодого покоління за допомогою олімпійських ідеалів та принципів, сприяння залученню дітей до активних занять спортом та здорового способу життя.

Поділитись