2018-07-13

#OlympicLab – здорове харчування і майстер-клас від чемпіонів в святогірській «Іскорці»

12 липня в оздоровчий центр «Іскорка», що в Святогірську, завітали легкоатлети і тренери з Донецької школи вищої спортивної майстерності.

Цікавий захід спільними зусиллями організували департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації, Федерація легкої атлетики Донецької області, Донецька школа вищої спортивної майстерності, Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області.

Відома легкоатлетка, багаторазова чемпіонка України, учасниця юнацького чемпіонату світу Катерина Коваль познайомила дітей з основами здорового харчування та розкрила секрети здорового способу життя. Відома спортсменка розповіла, які овочі та фрукти корисно вживати, як дотримуватись питного режиму під час тренувань та змагань.

Діти з задоволенням слухали Катерину Коваль і цікавались, скільки разів на день вона харчується, чи вживає солодощі тощо. Катерина разом з директором ШВСМ Крістіною Русіновою провели вікторину з розіграшем призів. По закінченню бесіди дітей переповнили враження і позитивні емоції.

Катерина Коваль разом з організаційним комітетом підвела підсумки конкурсу малюнків на олімпійську тематику та відзначила переможців сувенірами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Далі захід продовжився на спортивному майданчику, де діти познайомилися з вправами з легкої атлетики, потримали легкоатлетичне ядро та диск для метання, які продемонструвала Марія Ларіна, чемпіонка України серед дівчат у метанні диску, срібний призер України у штовханні ядра.

Дружній колектив дитячої легкої атлетики провів змагання серед дітей оздоровчого табору. П’ять команд – «Сонечки», «Шустріки», «Смешарики», «ФІФА», «Апельсини» – змагалися у бігу з бар’єрами, метанні спису, стрибках у довжину, бігу з перешкодами, естафеті з набивним м’ячем.

До початку заходу діти помітно хвилювалися, бо кожна команда прагнула здобути перемогу в спортивних естафетах, але вже за декілька хвилин від початку хвилювання змінила дружня атмосфера спортивного змагання. Перемогу виборола команда «ФІФА».

Направду переможцем став кожен учасник, незалежно від місця у фінішному протоколі. Усіх дітей, які взяли участь у спортивному заході, нагороджено сувенірами Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#OlympicLab  #Донеччина #ДонецкаяОбласть #ДонецькаОбласть #МолодіжнаДонеччина #Donetskregion

Поділитись