2019-05-24

Останній дзвоник пролунав для четвертого випуску ДВУОР ім. С.Бубки в Бахмуті

24 травня в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С.Бубки, що з вересня 2015-го веде свою діяльність у місті Бахмут, відбулось святкове завершення четвертого навчального року на базі спортивно-оздоровчого табору «Вогник».

На урочистому заході учнів та педагогів привітали начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради Віктор Лис, директор ДВУОР ім. С.Бубки Ігор Анушкевич, відповідальний секретар-виконавчий директор Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Дмитро Подопригора.

Право підняти державний прапор України надали Кристині Юрчук – рекордсменці України з бігу на 60 м з бар’єрами, багаторазовій чемпіонці країни, переможниці та призерці міжнародних легкоатлетичних зустрічей. Музичне привітання для учасників свята підготувала Євгенія Федотчева.

Традиційно зворушливі слова прозвучали на адресу випускників, загальна кількість яких складає 60 дітей – це учні 9-А класу (класний керівник Едуард Панарін), 9-Б класу (класний керівник Ольга Веселовська), 9-В класу (класний керівник Ярослава Малькова), 11-го класу (класний керівник Галина Леле). Висловивши сподівання, що навчання в училищі назавжди залишить добрий слід у пам’яті випускників, почесні гості побажали хлопцям та дівчатам успішного спортивного та життєвого шляху.

Урочистості продовжились приємною церемонією нагородження кращих учнів та педагогів училища.

Грамоти Відділення НОК України в Донецькій області за високі досягнення в спорті, активну громадську позицію, за величезне бажання вчитися, здобувати нові знання, робити відкриття та звершення Дмитро Подопригора вручив студенту ІІ курсу Микиті Гончарову та студентці І курсу Кристині Юрчук.

Грамотами за сумлінне та відповідальне ставлення до навчання та активну участь у громадському житті ДВУОР ім. С.Бубки Ігор Анушкевич нагородив: учня 7 класу Олексія Плиса, ученицю 10 класу Дар’ю Данилову, учня 11 класу Олександра Круглікова, студентку 22 групи Дар’ю Миронець. Грамоти за високі лідерські здібності та активну участь у громадському житті міста від управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради отримали: Таісія Дем’янова, Максим Чамкін та Наталя Зінкевич.

Фінальними акордами заходу стали вальс випускників Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки, запуск у небо синьо-жовтих кульок і цифр «2019» та, безпосередньо, сам останній дзвінок. Завершилося свято пам’ятною фотосесією.

Поділитись