2021-08-18

Переможний виступ Донецької області на чемпіонаті України зі стрільби кульової (гвинтівка)

З 12 по 17 серпня в місті Вінниця, на базі тиру ВОО ФСТ «Динамо» України, відбувся відкритий літній чемпіонат України зі стрільби кульової з гвинтівки, присвячений 30-й річниці Незалежності України.

Донецьку область у цих змаганнях представили чотири спортсмени.

Вже в перший день змагань команда дівчат у складі майстрів спорту України міжнародного класу Вікторії Сухорукової, Карини Сулімової і майстра спорту України Вікторії Корж здобула 1 місце в командній першості у вправі МГ-9 (малокаліберна гвинтівка, 50 м, 60 пострілів лежачи). На цей час ці спортсменки представляють місто Краматорськ. У  вправі МГ-9 змагались 10 команд, друге і третє місця посіли команди Львівської і Вінницької областей відповідно. Також у цій вправі Вікторія Сухорукова посіла 3 місце в особистій першості серед 39 учасниць.

Але на цьому наші дівчата не зупинились і вже у наступній вправі МГ-6 (малокаліберна гвинтівка, 50 м, 120 пострілів, стрільба з трьох положень) також святкували перемогу в командній першості. А Вікторія Сухорукова стала чемпіонкою ще й в особистому заліку.

Крім того, Вікторії Сухоруковій підкорилась вправа ГП-6 (пневматична гвинтівка 10 м, 60 пострілів), де вона стала найкращою серед 54 учасниць. У командній першості в цій вправі дівчата посіли 6 місце.

У вправі ГП-мікст (пневматична гвинтівка, 10 м, змішані команди) Юрій та Вікторія Сухорукови посіли 4 місце з 35 команд.

У загально-командній першості команда Донецької області посіла 4 місце серед 13 областей.

Головний суддя чемпіонату України – суддя національної категорії Ірина Сухорукова, заслужений тренер України, віцепрезидент Федерації стрільби Донецької області.