2019-01-21

Переможців відкритого чемпіонату Донецької області з легкої атлетики нагородили олімпійські чемпіони Ольга та Віктор Бризгіни

19-20 січня в манежі стадіону «Металург» міста Бахмут відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед дорослих та юніорів. Змагання зібрали представників Одеського, Луганського, Чернівецького та Донецького регіонів.

Привітали спортсменів президент федерації легкої атлетики Донецької області, заслужений тренер України Віктор Лис, головний тренер Донецької області з легкої атлетики Тетяна Серорез, головний суддя змагань, суддя національної категорії Ігор Скирда, а також почесні гості – триразова олімпійська чемпіонка, рекордсменка світу Ольга Бризгіна та олімпійський чемпіон в естафеті 4×100 м у складі збірної СРСР Віктор Бризгін.

Високою конкуренцією порадували спринтери на дистанції 60 м. У підсумку, серед чоловіків кращим став майстер спорту України Олексій Кривошанов, серед юніорів – учасник юнацького чемпіонату Європи-2018 Кирило Приходько (результат обох – 6.7 с). Не відставали й дівчата: за вищу ступінь п’єдесталу пошани боролись Кристина Юрчук та Євгенія Коновалова, і за результатами фотофінішу перемогу з часом 7.4 с здобула Євгенія.

Цікавими видались жіночі забіги на 400 м: у протистоянні двох майстрів спорту – Наталі Пироженко-Чорномаз та Олени Радюк – переможницею стала перша. Результат Наталі – 56.5 с, час Олени – 57.0 с. Відзначимо, що Пироженко-Чорномаз також виявилась кращою в бігу на 800 м (2:10.6 хв.).

Серед чоловіків на дистанції 1500 м найшвидшим був Артем Алфімов (3:52.9 хв.), другим – Андрій Аліксійчук (3:56.1 хв.).

Вдалим виявився перший старт у юніорській категорії серед стрибунів з жердиною для Андрія Дибки: подолавши планку, встановлену на висоті 4 м 70 см, він встановив новий особистий рекорд.

Артем Коноваленко почав новий рік з результатом 15 м 46 см у потрійному стрибку серед юніорів.

Олександр Романовський переміг у штовханні ядра вагою 6 кг, пославши снаряд на 17 м 25 см.

Командний підсумок чемпіонату має такий вигляд: 1 місце – місто Бахмут (284 очок), 2 місце – місто Маріуполь (208 очок), 3 місце – місто Дружківка (188 очок).

Поділитись