2021-12-21

Першість з бадмінтону серед учнівської молоді Дружківки

17 грудня в спортивному залі дружківської гімназії «Інтелект» відбулася першість міста з бадмінтону серед школярів «Золота осінь». Участь у змаганнях взяли учні 7-11 класів та молодші загальноосвітніх шкіл міста.

Склад команди від навчального закладу: один хлопець та одна дівчина в одиночному розряді. Після мандатної комісії під керівництвом головного судді та організатора змагань Олега Коваля ухвалили рішення провести дві паралельні першості: серед новачків і «професіоналів», тобто учнів, які займалися або займаються бадмінтоном.

Першими на майданчик вийшли Влад Сироватський (гімназія «Інтелект») та Марк Зуйков (ЗОШ №17), в результаті запеклої боротьби перемогу одержав господар майданчику. Три учениці різних шкіл провели видовищні ігри, в результат яких перемогу здобула представниця гімназії «Інтелект» Поліна Паеглє, друге місце виборола Поліна Кулішова (ЗОШ №6), третьою стала Софія Бондаренко (ЗОШ №17).

Змагання новачків були не менш видовищними та емоційними. За підсумками цих змагань третє командне місце посіла ЗССО гімназії №8, а призерами в особистому заліку стали Володимир Огаренко та Дар’я Здоренко. Друге місце вибороли учні ЗССО гімназії №9 Богдан Погорєлий та Владислава Бібікова. Чемпіонами як в особистому, так і загальному заліку стали учні ЗОШ №7 Олексій Саврасов і Анастасія Якименко.

Серед «професіоналів» беззаперечними лідерами та чемпіонами змагань стали представники гімназії «Інтелект». Друге командне місце посіла ЗОШ №17, а віцечемпіонкою в одиночному розряді стала Поліна Кулішова (ЗОШ №6).

Усіх переможців і призерів змагань нагороджено грамотами та медалями, а кращі команди отримали кубки.