2019-05-14

Підсумки чемпіонату України з плавання у Харкові: бронзова медаль, ліцензія і два нормативи майстра спорту

З 23 по 26 квітня в місті Харків відбувся чемпіонат України з плавання серед дорослих та молоді. Особисті змагання є кваліфікаційними для участі в чемпіонаті світу та відбірковими на чемпіонат Європи серед юніорів, чемпіонат світу серед юніорів, Європейський юнацький олімпійський фестиваль, Універсіаду.

У змаганнях взяли участь 23 команди областей та Києва, а також команда республіки Молдова. Загальна кількість учасників –  381 спортсмен.

Від Донецької області участь у змаганнях серед юніорів взяли 22 спортсмени: з міста Соледар – 6 чол. (ОДЮСШ), Маріуполь – 11 чол. (КЗ КДЮСШ «Меотіда» – 2 чол., ОДЮСШ – 7 чол., Дон. Обл. ШВСМ – 2 чол.), Слов’янськ – 4 чол. (ОДЮСШ).

Бронзову нагороду виборола Ольга Медведєва (м. Маріуполь, КЗ КДЮСШ «Меотіда», вихованка заслуженого тренера України Олександра Береснєва і тренера Галини Бахтерової). Також вона отримала ліцензію на участь у Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який відбудеться 21-27 липня у Баку.

На змаганнях двоє вихованців ОДЮСШ вперше виконали норматив майстра спорту України:

– Максим Корольов, 200 м батерфляй (м. Маріуполь, ОДЮСШ, вихованець заслуженого тренера України Олександра Конжукова і тренера Володимира Гужви);

– Владислав Саракуца, 100 м в/с (м. Соледар, ОДЮСШ, вихованець заслуженого тренера України Тетяни Морозової і тренера Юлії Оболонко).

Поділитись