2023-05-12

Плавчиня з Маріуполя Ольга Медведєва здобула «срібло» чемпіонату України в Броварах

З 4 по 7 травня в місті Бровари відбувся чемпіонат України з плавання, учасниками якого стали 267 спортсменів із 19 областей та столиці країни.

Донеччину на змаганнях представили чотири вихованці Обласної дитячо-юнацької спортивної школи з плавання та синхронного плавання ДОО ФСТ «Україна» із Маріупольської та Слов’янської територіальних громад.

Кращий результат в особистій першості показала 18-річна майстриня спорту України з Маріуполя Ольга Медведєва, яка виборола срібну медаль на дистанції 200 м брасом з результатом 2 хвилини 36,13 секунд. Також вона була четвертою на 100-метрівці брасом (1:13.52) та шостою на 50-метрівці брасом (0:34.05 с).

17-річний майстер спорту України Даніїл Гнатюк з Маріуполя посів 8 місце в комплексному плаванні на 200 м із результатом 2:12.08.

Команду Донеччини підготували до змагань заслужені тренери України Олександр Конжуков і Андрій Казначеєв.