2024-07-30

Плавці Донеччини здобули дві «бронзи» чемпіонату України у Львові

З 24 по 27 липня в місті Львів відбувся літній чемпіонат України з плавання серед юніорів та юнаків, що зібрав близько 400 учасників із 21 області та столиці держави.

Від Донеччини на змаганнях виступили 12 спортсменів – представники Обласної ДЮСШ з плавання та синхронного плавання Донецької обласної організації ФСТ «Україна» і Школи вищої спортивної майстерності регіону: Іван Божовський, Дмитро Верещак, Валерія Власюк, Марія Габрусь, Даніїл Гнатюк, Катерина Ебауер, Анастасія Кальченко, Богдан Котенко, Діана Мамедова, Андрій Матвієнко, Катерина Попеску та Ігор Чебанов.

Даніїл Гнатюк став бронзовим призером серед юніорів на дистанції 200 м комплексним плаванням. Його результат склав 2 хвилини 10,38 секунд.

Валерія Власюк на дистанції 200 м брасом показала час 2:43.23 хв., що дозволив їй здобути бронзову нагороду у віковій групі юнаки та стати четвертою серед юніорів.

Інші результати плавців Донецької області в топ-8 такі:

– Богдан Котенко – 5 місце на 50 м на спині (28.22 с) та 7 місце на 100 м на спині (1:01.65 хв.) серед юнаків;

– Ігор Чебанов – 5 місце на 100 м батерфляй серед юніорів (58.08 с);

– Валерія Власюк – 4 місце на 100 м брасом (1:17.16 хв.) та 4 місце на 50 м брасом (35.76 с) у віковій групі юнаки, 8 місце на 100 м брасом серед юніорів;

– Даніїл Гнатюк – 8 місце на дистанції 400 м комплексним плаванням серед юніорів (4:52,83).

До змагань спортсменів підготували тренери Вадим Колечко та Сергій Ксенніков.