2022-08-22

Плавці Донеччини позмагалися в турнірі до Дня Незалежності України

20 серпня в місті Кам’янське Дніпропетровської області в басейні «МіКомп» відбулися змагання з плавання, присвячені 31-й річниці Незалежності України.

Учасниками заходу стали вихованці двох ДЮСШ Донеччини: Обласної дитячо-юнацької спортивної школи з плавання та синхронного плавання Донецької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» і Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю. Спортсмени представляли міста Краматорськ, Маріуполь, Миколаївка, Слов’янськ та Соледар.

За підсумками турніру кращими плавцями визначені: Артем Олійник (ДОДЮСШОІ), Ярина Попова (ДОДЮСШОІ), Дмитро Казначеєв (ОДЮСШ з плавання та синхронного плавання) і Антон Бірюков (ОДЮСШ з плавання та синхронного плавання).

Переможців заохотили грамотами, медалями, призами й солодощами.

Церемонію нагородження провели: заступник начальника управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Наталія Точилова; заслужені тренери України, заслужені працівники фізичної культури і спорту України, тренери національної паралімпійської збірної Андрій та Світлана Казначеєви; директор ОДЮСШ з плавання та синхронного плавання ДОО ФСТ «Україна», президент відокремленого підрозділу Федерації плавання України в Донецькій області Володимир Мізін; директор комунального закладу «Донецька обласна дитячо-юнацька спортивна школа для осіб з інвалідністю» Юрій Оніщенко.

Поділитись