2021-03-15

Плавці Донецької області здобули 3 медалі на зимовому чемпіонаті України в Харкові

6-9 березня в місті Харків у 50-метровому басейні «Акварена» відбувся зимовий чемпіонат України з плавання, за підсумками якого в активі спортсменів Донеччини виявилося «срібло» і дві «бронзи».

Володаркою двох нагород стала 16-річна маріупольчанка Ольга Медведєва. На дистанції 200 м брасом вона фінішувала другою з часом 2 хвилини 31,28 секунд, а 100-метрівку брасом подолала третьою за 1 хвилину 10,28 секунд. Обидва результати є нормативом до основного складу штатної збірної команди України та на чемпіонат Європи 2021 року серед юніорів. Окрім цього, Ольга посіла 4 місце на дистанції 200 м комплексним плаванням (2:24.22).

18-річний Олександр Денисов із Соледару на 400-метрівці комплексним плаванням здобув «бронзу» з часом 4:31.88.

За крок від нагород, посівши 4 сходинки, зупинилися ще два маріупольці: Микита Жиров – у запливах на 100 і 200 м на спині, Данило Чобанян – на дистанції 1500 м вільним стилем (16:06.18).