2018-10-09

Понад 200 легкоатлетів зібрав 14-й турнір на призи Антоніни Єфремової

6-7 жовтня в Бахмуті на стадіоні «Металург» відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001-2002, 2003-2004 років народження та молодших на призи майстра спорту України міжнародного класу Антоніни Єфремової. Цей, уже 14-тий за ліком турнір, зібрав понад 200 учасників (14 команд) з різних куточків Донеччини та Луганщини.

На урочистому відкритті змагань присутніх привітали секретар Бахмутської міської ради Світлана Кіщенко, майстер спорту України міжнародного класу Антоніна Єфремова, державний тренер Донецької області з легкої атлетики Тетяна Серорез, заслужений тренер України Ігор Скирда та відповідальний секретар Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Дмитро Подопригора.

Антоніна Єфремова побажала юним спортсменам наснаги, наполегливості в тренуваннях і яскравих спортивних досягнень. Дмитро Подопригора нагадав про олімпійські цінності та мотивацію до нових перемог.

За підсумками фінальних забігів на 100 м серед дівчат молодшої категорії з результатом 12.8 с перемогла Еліна Пристинська. На дистанції 200 м кращою стала Євгенія Танащишена (26.7 с), на дистанції 800 м – Ольга Бєлозьорова (2:29.3 хв.). Марія Ларіна – перша в штовханні ядра з результатом 13 м 68 см.

Серед дівчат старшої категорії Кристина Юрчук була кращою у фінальних забігах на дистанціях 100 м (12.3 с) та 200 м (25.5 с). Діана Фролова здобула «золото» серед метальників спису (41 м 24 см).

Серед юнаків U18 Данило Журавов посів перше місце на дистанціях 100 м (11.0 с) та 200 м (22.6 с). У забігу на 400 м з результатом 51.1 с переміг Микола Овсянников. Єгор Семенов став кращим у стрибках у висоту, подолавши планку на висоті 1 м 90 см.

На дистанції 100 м серед юнаків молодшої категорії з часом 12.1 с переміг Данило Полковников. Іван Вегеря отримав «золото» у штовханні ядра вагою 4 кг (результат – 14 м 11 см).

Усіх переможців та призерів нагородили грамотами і медалями, а також призами та кубками Відділення НОК України в Донецькій області.