2023-11-15

Повний комплект нагород вибороли велосипедисти Донеччини на чемпіонаті України з кросу в Білій Церкві

З 10 по 12 листопада в місті Біла Церква відбулися національні старти з велоспорту на шосе (крос) серед усіх вікових категорій – чемпіонат України в парній гонці на короткому колі, у індивідуальній гонці на короткому колі (2 тур) та всеукраїнські змагання у груповій гонці. За звання кращих боролися 210 велосипедистів із 24 команд.

Від Донеччини на змаганнях виступили 20 спортсменів – вихованці Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велосипедного спорту та Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки.

Нагородами різного ґатунку відзначилися велосипедисти ОСДЮСШОР, представники міста Лиман, яких підготував заслужений тренер України Валерій Красов.

Алла Марущук серед жінок виборола «золото» чемпіонату України в індивідуальній гонці (4,6 км вона подолала за 11 хв. 13,16 сек.) та парній гонці (разом з Наталією Сафронюк із Хмельниччини), а також посіла перше місце на всеукраїнських змаганнях у груповій гонці на короткому колі (6,9 км).

Максим Кікоть серед юнаків став срібним призером у індивідуальній гонці, подолавши 4,6 км за 10 хв. 19,58 сек. Також друге місце він посів за підсумками групової гонки на короткому колі (9,2 км).

Дмитро Ємченко серед юніорів здобув «бронзу» у індивідуальній гонці на дистанції 6,9 км.