2019-07-25

Представники Львівського та Донецького відділень НОК України обговорили актуальні питання співпраці

Вже вкотре керівництво Відділення НОК України у Львівській області проводить ділову зустріч зі своїми колегами та справжніми друзями з олімпійської Донеччини.

Зокрема, за участю голови львівського осередку Юрія Турянського, першого заступника голови Юрія Майбороди, відповідального секретаря Оксани Вацеби та виконавчого директора Христини Опьоли, відповідальний секретар Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора, який прибув до Львова зі збірною командою Донеччини на юніорський чемпіонат України з кульової стрільби, поінформував про поточні справи, про масштабні спортивні події, що відбуваються в Слов’янську, Краматорську, Бахмуті та інших українських містах донецького краю.

Двостороння розмова стосувалася й участі донеччан та львів’ян у Європейському юнацькому олімпійському фестивалі-2019 в Баку, про підсумки участі спортсменів двох областей в других Європейських іграх в Мінську; про можливості співпраці суб’єктів олімпійського руху, про перебіг всеукраїнської акції «Олімпійське літо», про потенціал руху «Спорт для всіх» та інші нагальні питання.

Цікавими виявилися й спільні міркування щодо відзначення ювілеїв регіональних відділень, оскільки саме Донецьке відділення одне із перших в Україні святкуватиме своє 25-річчя – цьогоріч у вересні. Відтак Олімпійська родина Львівщини готуватиметься до такого ж ювілею в травні 2020 року.

Під час зустрічі вкотре було засвідчено про важливість і необхідність горизонтальних зав’язків між західними та східними регіонами України, зокрема у сфері олімпійського спорту.

 

Поділитись