2019-05-28

Президент НОК України Сергій Бубка зустрівся з юними спортсменами Миколаївки

26 травня в рамках робочої поїздки на Донеччину президент Національного олімпійського комітету України, перший віце-президент Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій, член Виконкому Міжнародного олімпійського комітету, олімпійський чемпіон, Герой України Сергій Бубка завітав до міста Миколаївка, де відвідав спортивно-оздоровчий комплекс «Енергетик».

Почесного гостя на сучасній споруді, що була відкрита в червні 2018 року, зустріли: голова Відділення НОК України в Донецькій області Віктор Ремський, голова Миколаївської об’єднаної територіальної громади Олена Цикунова, перший заступник голови Відділення НОК України в Донецькій області, начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик,  директор Слов’янської ТЕС Валерій Черепій, директор Структурної одиниці ПАТ «Донбасенерго» «Енергосоцінвест» Олександр Яшин, шестиразовий чемпіон Паралімпійських ігор з плавання, повний кавалер ордена «За мужність», Герой України Віктор Смирнов, а також чимало працівників спортивної галузі.

Керманич Олімпійського комітету ознайомився з наявними в спорткомплексі умовами, відвідавши локації з дзюдо (зал боротьби та бойових мистецтв), футболу (ігровий зал), а також тренування представниць гімнастики та артистичного плавання (фітнес-зал), де приділив максимальну увагу юним спортсменам – у теплому спілкуванні, тривалих автограф- та фотосесіях.

Святковий захід продовжився урочистостями в басейні СОК «Енергетик», який має розміри 25х13,5 м (5 доріжок) і дозволяє проводити навчально-тренувальні збори з плавання, синхронного плавання, водного поло. Яскравий показовий виступ подарували глядачам вихованки заслуженого тренера України з синхронного плавання Ірини Гребеннікової, які займаються в секції лише з минулого року.

«Коли я починав тренуватися, у мене не було таких добрих умов, – звернувся Сергій Бубка до спортсменів Миколаївки. – Тому, я вважаю, ви маєте досягати ще більших перемог на Олімпійських іграх, чемпіонатах світу та Європи, прославляючи рідний край та Україну у всьому світі. Ви повинні завжди працювати над собою, рухатись вперед – успіх залежить від вас самих. Ми чекатимемо на вас у нашій олімпійській команді».

Сергій Бубка передав спортивно-оздоровчого комплексу «Енергетик» СО ПАТ «Донбасенерго» «Енергосоцінвест» прапор Національного олімпійського комітету України. Почесною Грамотою НОК України, пам’ятним знаком «За внесок у розвиток олімпійського руху» та цінним подарунком головний олімпієць країни нагородив Ірину Гребеннікову, також подарунками від НОК України – юних спортсменок, які під її керівництвом посіли перше місце на нещодавньому Всеукраїнському турнірі з синхронного плавання «Чарівна русалонька».

«Хочу подякувати Сергію Назаровичу за те, що він знайшов час для візиту на Донеччину і свою присутністю зможе надихнути атлетів регіону на подальші успіхи. Дякую Вам, шановні батьки, за те, що піклуєтесь про діточок і підштовхуєте їх до занять спортом – не всі стануть чемпіонами, а здоровими і розвинутими людьми будуть. Щиру вдячність висловлюю ПАТ «Донбасенерго», яке збудувало цей чудовий сучасний комплекс. Важко знайти в Україні такі приклади підприємств, що мають високу соціальну відповідальність», – зазначив Віктор Ремський.

Олена Цикунова від імені мешканців Миколаївської ОТГ подякувала Сергію Бубці за підтримку та зазначила, що громада зацікавлена в продовженні розвитку олімпійських та параолімпійських видів спорту. Зокрема, готується проект реконструкції стадіону, планується створення в Миколаївці дитячо-юнацької спортивної школи.

«Сьогодні Миколаївка та ПАТ «Донбасенерго» виступають гарним прикладом для інших міст, залучаючи провідних тренерів та спортсменів, пропагуючи спорт як можливість для саморозвитку та самореалізації. Так, нову сторінку свого життя торік у спорткомплексі «Енергетик» разом з дітьми-новачками розпочала заслужений тренер України з синхронного плавання Ірина Гребеннікова, вихованки якої брали участь у Олімпійських іграх, вигравали чемпіонати світу та Європи. Дякую всім, хто докладає зусиль задля виховання здорового та сильного майбутнього покоління!» – сказав у вітальному слові Володимир Мицик.

У рамках урочистого заходу президент НОК України Сергій Бубка вручив відзнаки керівництву «Енергетика» й міської влади Миколаївки, а також олімпійські сувеніри та літературу юним спортсменам Донеччини.

Цього дня також відбулася презентація книги «Перші кроки до здоров’я та довголіття», яка видана за підтримки НОК України та регіонального відділення НОК в Донецькій області. Книга в цікавій та доступній формі дає цінні поради щодо здорового способу життя та правильного харчування.

Поділитись