2019-05-13

Призери Кубку Донецької області з сучасного п’ятиборства пам’яті Миколи Легкого отримали сувеніри Відділення НОК України в Донецькій області

10 і 11 травня в місті Слов’янськ, на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу і стадіону «Авіатор», відбувся відкритий Кубок Донецької області з сучасного п’ятиборства серед юнаків та дівчат, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Миколи Легкого.

83 спортсмени з Донецької, Луганської областей та міста Київ змагались за програмою двоборства (плавання, біг) та триборства (плавання, лазер ран).

На урочистому відкритті учасників змагань привітали: Святослав Куруленко – перший віце-президент Федерації сучасного п’ятиборства України, президент Донецької обласної федерації сучасного п’ятиборства; Володимир Мицик –  начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, перший заступник голови Відділення НОК України в Донецькій області; Дмитро Подопригора – відповідальний секретар Відділення НОК України в Донецькій області; Дмитро Кірпулянський – заслужений майстер спорту України, чемпіон світу та Європи, учасник літніх Олімпійських ігор 2008, 2012 років, багаторазовий чемпіон України; Вікторія Терещук – заслужений майстер спорту України, чемпіонка світу та Європи, учасниця літніх Олімпійських ігор,  багаторазова чемпіонка України, а також інші почесні гості.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Змагання проведено за підтримки управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації та за сприяння Відділення НОК України в Донецькій області. Співпраця регіональних Відділень НОК України в Донецькій і Луганській областях продовжує втілюватись в практичні справи.

Переможців і призерів змагань нагороджено грамотами та медалями управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, кубками, а також пам’ятними сувенірами від Відділення НОК України в Донецькій області та Донецької обласної федерації сучасного п’ятиборства.

Поділитись