2021-04-28

Про гендерну рівність у спорті з #OlympicLab дізнавались учні Лиманщини

28 квітня за допомогою конференц-платформи Zoom Відділенням НОК України в Донецькій області реалізовано Всеукраїнський спортивно-інтерактивний проєкт #OlympicLab за напрямком «Гендерна рівність в спорті». Ініціатором і засновником заходу є громадська організація «Національний олімпійський комітет України».

Майже 30 учнів Лиманського професійно-технічного училища долучилися до зустрічі із заслуженим майстром спорту України з сучасного п’ятиборства, учасником Олімпійських ігор, призером чемпіонатів світу та Європи, членом медичної комісії та комісії атлетів НОК України, членом виконкому регіонального відділення НОК України Дмитром Кірпулянським.

Спікер заходу в цікавій формі ознайомив з рівними можливостями юнаків та дівчат, довів основні тенденції гендерної рівності в спорті. Спираючись на свій досвід провідного лектора Міжнародного олімпійського комітету за програмо «Athlete 365», Дмитро Кірпулянський зауважив, що багато видів спорту, які вважались чоловічими, наразі освоюють жінки. Вся розповідь супроводжувалась пізнавальною та інформативною презентацією, а кожен учасник отримав можливість додати своє бачення та поставити запитання.

Участь у заході взяли представники НОК України – голова комісії «Осередки НОК України» Володимир Ковальов та менеджер із зв’язків із суб’єктами олімпійського руху Вікторія Веселова. Модератором заходу виступив заступник голови регіонального відділення НОК Дмитро Подопригора.

Відеозапис зустрічі розміщено
на Youtube-каналі Відділення НОК України в Донецькій області:

Поділитись