2020-09-07

Про гендерну рівність в спорті з #OlympicLab дізнавались юні спортсмени Мирнограду

5 вересня стадіон «Шахтар» міста Мирноград гостинно зустрів спортивну спільноту. Саме тут, на спеціально облаштованій локації, Відділення НОК України в Донецькій області реалізувало всеукраїнський освітній проєкт #OlympicLab за напрямком «Гендерна рівність в спорті», що впроваджується НОК України спільно з Coca-Cola Foundation.

Вихованці усіх відділень ДЮСШ Мирноградської міської ради отримали можливість зустрітись та поспілкуватись з майстром спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, призеркою Кубку Європи Вікторією Калюжною, яка є кандидатом на Ігри ХХХІІ Олімпіади в Токіо.

Чемпіонка охоче розповіла про сучасні тенденції в гендерній рівності в легкій атлетиці, поділилась власним досвідом в досягненні високих спортивних результатів та надала поради з організації тренувань і здорового способу життя.

Модератор зустрічі – відповідальний секретар Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора – ознайомив з історією розвитку Олімпійських ігор та політикой Міжнародного олімпійського комітету щодо дотримання гендерної рівності у спорті. В обговоренні та спілкуванні взяла участь і член виконкому Відділення в Донецькій області, директор обласної ШВСМ Крістіна Русінова.

На згадку про цікаву зустріч всі учасники отримали подарунки від НОК України та регіонального відділення.

 

Поділитись