2019-05-17

Про ментальне тренування дізнались школярі Слов’янська в рамках проекту #OlympicLab

17 травня Відділення НОК України в Донецькій області за сприяння Донецької обласної федерації дзюдо реалізувало напрямок «Ментальне тренування» Всеукраїнського спортивно-інтерактивного проекту для дітей та молоді #OlympicLab.

Учасниками стали майже 50 учнів 3-5 класів Слов’янської ЗОШ №13, які завітали до залу дзюдо, нещодавно відкритого в школі. Школярі  дізналися про методи психологічної підготовки спортсменів та як вони впливають на досягнення в спорті, а також про методи ментального тренування.

Практичні поради дітям надали бронзова призерка Перших Юнацьких Олімпійських ігор з дзюдо Ксенія Дарчук та переможниця Кубку Європи з дзюдо, стипендіатка НОК України Катерина Сировацька.

Гостями заходу також стали відповідальний секретар Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора та президент Донецької обласної федерації дзюдо Дмитро Ігнатенко.

На завершення відбулась фотосесія, а найактивніші учасники були заохочені подарунками від НОК України, який є ініціатором та засновником проекту #OlympicLab.

Нагадаємо, проект має на меті виховання молодого покоління за допомогою олімпійських ідеалів та принципів, сприяння залученню дітей до активних занять спортом та здорового способу життя.

Поділитись