2019-11-06

Про ментальне тренування дізнавались юні дзюдоїсти Слов’янська

6 листопада Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області, за сприяння Донецької обласної федерації дзюдо, реалізувало напрямок Всеукраїнського спортивно-інтерактивного проєкту для дітей та молоді #OlympicLab «Ментальне тренування».

Учасниками заходу стали близько 30 юних дзюдоїстів, які тільки розпочинають свій спортивний шлях. Школярі дізналися про методи психологічної підготовки та їхній вплив на досягнення в спорті, а також про методи ментального тренування. Практичні поради з власного змагального досвіду початківцям давала стипендіатка НОК України, переможниця Кубку Європи з дзюдо Катерина Сировацька.

Гостями заходу також стали відповідальний секретар Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора та президент обласної федерації дзюдо Дмитро Ігнатенко.

На завершення відбулась фотосесія, і всіх учасників заохотили подарунками від НОК України, який є ініціатором та засновником проекту #OlympicLab.

Нагадаємо, проєкт має на меті виховання молодого покоління за допомогою олімпійських ідеалів та принципів, сприяння залученню дітей до активних занять спортом та здорового способу життя.

Поділитись