2019-10-24

Про напрямки взаємодії регіонального відділення НОК України з навчальними закладами дізнавались на семінарі-практикумі

23 жовтня на базі Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 з профільним навчанням відбувся обласний семінар-практикум на тему «Використання нових варіативних модулів та міжнародного досвіду на уроках фізичної культури». Організатором заходу виступив відділ методичного забезпечення оздоровчої функції освіти та фізичної реабілітації Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Серед запрошених гостей були відповідальний секретар Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Дмитро Подопригора та начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, член Виконкому регіонального відділення НОК України  Ігор Нестеренко.

Обласний семінар-практикум зібрав більше 130 представників міст та районів, які є керівниками методичних об’єднань з предмету «Фізична культура», вчителями фізичної культури, вчителями початкових класів, які проводять уроки фізичної культури.

Захід складався з двох частин: теоретичної та практичної. Учасники семінару отримали теоретичні знання з наступних питань: «Про напрямки взаємодії регіонального відділення НОК України з навчальними закладами з метою популяризації та розвитку олімпійського руху» (доповідач Дмитро Подопригора); «Функціональний тренінг з медболами в процесі фізичної підготовки учнів на уроках фізичної культури» (доповідач Надія Єрохіна), «Упровадження дитячого фітнесу на уроках фізичної культури» (Вікторія Приведенцева), «Спортивні естафети Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games»» (Тетяна Ольхова) та «Упровадження інноваційних технологій та їх елементів на уроках фізичної культури в контексті нової української школи» (Ганна Філатова).

На практичних майстер-класах вчителі фізичної культури взяли участь у спортивних активностях, які підготували для них виступаючі. Вони позмагались в естафетах, перевірили свою гнучкість та координацію в м’якому залі, спробували себе у функціональному тренінгу з метою передати набутий досвід учням.

Завершився семінар підведенням підсумків та відзначенням найкращого майстер-класу. Кубок «Приз глядацьких симпатій» отримала учитель фізичної культури Краматорської ЗОШ № 25 Тетяна Ольхова, а кубком «Приз відділу МЗОФОтаФР» нагородили учителя Торецького ЗЗСО №9 Ганну Філатову.

Поділитись