2019-12-05

Про олімпійські та людські цінності дізнавались майбутні тренери Донеччини

Днями в місті Краматорськ студентам Донбаської державної машинобудівної академії, які навчаються за фахом «Фізична культура і спорт», був презентований Всеукраїнський спортивно-інтерактивний проєкт #OlympicLab. А розкрити напрямок «Олімпійські та людські цінності» допомогла бронзова призерка І Юнацьких Олімпійських ігор з легкої атлетики Ганна Олександрова.

Зустріч проходила у форматі вікторини. Молоді представили мотиваційні відеоролики, у яких демонструвалися основні цінності олімпійського руху, такі як дружба, завзятість, натхнення, досконалість тощо.

Серед студентів-спортсменів багато учасників обласних, всеукраїнських і міжнародних змагань, тому багато питань було, звісно ж, до Ганни Олександрової. Молодь цікавилася про її участь у Юнацьких Олімпійських іграх, про те, скільки часу займають тренування та що саме надихає дівчину на постійну працю. Гостя відкрито спілкувалася з аудиторією. Вона розповіла, що живим прикладом та мотивацією для неї стали досягнення видатної легкоатлетки Донецької області, чемпіонки світу та Європи, бронзової призерки Олімпійських ігор 2012 року в потрійному стрибку Ольги Саладухи. Ганна також зауважила, що тренер – це особлива людина для атлета, це друг, психолог, духовний наставник і рушійна сила. «Це важливо зрозуміти, бо ви всі після закінчення навчання будете тренерами, це велика відповідальність», – звернулася до студентів спортсменка.

Олександрова поділилася своїми мріями – створити сім’ю і виховати, як тренер, переможця Олімпійських ігор, зауваживши, що наступного року вона збирається вступати до ДДМА на спеціальність «Фізична культура і спорт».

На завершення відбулась фотосесія, а учасників зустрічі заохотили подарунками від НОК України, який є ініціатором та засновником проєкту #OlympicLab.

Поділитись