2020-08-13

Про олімпійські цінності дізнавались дзюдоїсти Донеччини

Продовжується Олімпійське літо в Обласному дитячо-молодіжному санаторно-оздоровчому комплексі «Перлина Донеччини», розташованому в місті Святогірськ. Для вихованців відділення дзюдо Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи воно запам’ятається ще й цікавою пізнавальною зустріччю, організованою регіональним відділенням НОК України в рамках всеукраїнського освітнього проєкту #OlympicLab, що впроваджується НОК України спільно з Coca-Cola Foundation.

13 серпня з метою реалізації напрямку «Олімпійські та людські цінності» до юних спортсменів завітали почесні гості: бронзова призерка І Юнацьких олімпійських ігор з легкої атлетики Ганна Александрова, багаторазова чемпіонка світу з ушу Ганна Терещенко, відповідальний секретар Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора, начальник Донецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко, президент Донецької обласної федерації дзюдо Дмитро Ігнатенко.

Численні запитання до чемпіонів, розповідь про їх спортивний шлях, високі досягнення на міжнародній спортивній арені сприяли збагаченню дітей знаннями щодо історії олімпійського руху, видів спорту та заохотили жити за олімпійськими цінностями. Спортсменки поділились емоціями, які вони відчували, коли на честь їх перемог лунав гімн України та підіймався прапор нашої держави. Гості також долучилися до висвітлення олімпійських та людських цінностей, спираючись на власний життєвий та спортивний досвід, а представники Донецької обласної федерації ушу продемонстрували свої досягнення та вміння в показових виступах.

На завершення заходу відбулась фотосесія, кожен учасник отримав подарунки від НОК України та можливість поспілкуватися з чемпіонами.

Олімпійське свято відбулось за сприяння управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, Обласного центру фізкультурно-оздоровчої роботи, Донецького обласного відділення КФВС МОН України та обласних осередків національних федерацій дзюдо та ушу.

Поділитись