2021-02-16

Про олімпійські цінності дізнавались студенти ДІТМ

15 лютого в гості до студентів Донбаського інституту техніки та менеджменту Закладу вищої освіти «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая» завітали представники регіонального осередку Національного олімпійського комітету України. Молоді представили всеукраїнський освітній проєкт #OlympicLab за напрямком «Олімпійські та людські цінності», що впроваджується НОК України спільно з Coca-Cola Foundation.

Увага слухачів була прикута до історії розвитку Олімпійського руху, до проєктів Національного олімпійського комітету України, які спрямовані на розвиток та самовдосконалення. Розповідь відповідального секретаря Відділення НОК України в Донецькій області Дмитра Подопригори про досягнення спортсменів на олімпійських аренах супроводжувалась переглядом відеофільму. А спеціальні ролики від НОК допомогли в розкритті теми про олімпійські цінності.

Студенти охоче долучилися до розмови з гостем – майстром спорту України з боротьби греко-римської Максимом Сорокою. Чемпіон поділився власним досвідом на шляху до перемог, розповів про свою мотивацію та здобутки.

Також у навчальному закладі дали старт Всеукраїнській акції «Олімпійський куточок» у Донецькій області. Кафедрі «Фізична терапія та здоров’я людини», яку очолює Ануш Сігова, було передано олімпійську літературу від НОК України та Олімпійської академії України для подальшого просування фундаментальних принципів і цінностей Олімпізму.

На завершення цікавої та пізнавальної зустрічі відбулася фотосесія, усі учасники проєкту отримали подарунки та сувеніри від НОК України з відповідною символікою.

Поділитись