2020-10-27

Про основи розвитку кар’єри дізнавались майбутні архітектори Донеччини

27 жовтня Відділення НОК України в Донецькій області організувало черговий захід в рамках Всеукраїнського освітнього проєкту #OlympicLab, що впроваджується Національним олімпійським комітетом України спільно з Coca-Cola Foundation.

Напрямок «Основи розвитку бізнесу та кар’єри» було презентовано студентському активу Донбаської національної академії будівництва і архітектури в місті Краматорськ.

На початку зустрічі представники регіонального відділення – відповідальний секретар Дмитро Подопригора та член виконкому Ігор Нестеренко – ознайомили з метою та завданнями проєкту, надали уявлення про олімпійський рух у світі та, зокрема, в Україні.

Почесним гостем став доктор технічних наук, професор кафедри прикладної екології, хімії і охорони праці, ректор Донбаської національної академії будівництва і архітектури Василь Кравець. Для багатьох студентів стало приємною несподіванкою, що очільник навчального закладу є майстром спорту міжнародного класу з боротьби самбо, багаторазовим чемпіоном України та бронзовим призером чемпіонату світу серед ветеранів. Василь Анатолійович охоче розповів про свій спортивний шлях, про те, як спорт дисциплінував його і допомагав досягати мети в різних сферах діяльності. Особливу увагу він зосередив на необхідності розвиватися та удосконалювати свої здібності, навчатися, визначати інтереси, ставити цілі, будувати шляхи реалізації. Кожен студент мав можливість поставити запитання та отримати компетентну відповідь.

На завершення заходу відбулася фотосесія, усі учасники проєкту отримали подарунки та сувеніри від НОК України з відповідною символікою.

Поділитись