2021-11-17

Про розвиток кар’єри від Ірини Ліщинської дізнались студенти Донеччини

17 листопада в гості до студентів Донбаського інституту техніки і менеджменту МНТУ ім. академіка Юрія Бугая завітали представники регіонального осередку НОК України. Молоді був представлений всеукраїнський освітній проєкт #OlympicLab за напрямком «Основи розвитку бізнесу та кар’єри», що впроваджується НОК України.

Міжнародний день студентів, який відзначається саме сьогодні, запам’ятається для слухачів ще і приємною зустріччю зі срібною призеркою Ігор ХХІХ Олімпіади з легкої атлетики Іриною Ліщинською.

Чемпіонка поділилася власним досвідом на шляху до перемог, розповіла про свою мотивацію та про досягнення. Двадцять років тривав її шлях до Олімпу, але відчуття того, що мрія здійснилась, було того варто. Спорт завжди був і є в житті Ірини. Самодисципліна, наполегливість, націленість на результат допомагають і зараз, коли спортивна кар’єра вже лишилась позаду. «Мені завжди було цікаво рухатись вперед. Слухайте себе, мрійте, ставте мету і досягайте перемог», – такими словами завершила свою розповідь олімпійська призерка і відповіла на численні запитання від вдячних слухачів.

На завершення цікавої та пізнавальної зустрічі відбулася фотосесія, усі учасники проєкту отримали подарунки та сувеніри від НОК України з олімпійською символікою. А заступник голови регіонального відділення Дмитро Подопригора привітав молодь з Днем студента.

Поділитись