2021-02-10

Про розвиток та добробут дізнавались майбутні архітектори Донеччини

9 лютого Відділення НОК України в Донецькій області провело черговий захід в рамках Всеукраїнського спортивно-інтерактивного проєкту #OlympicLab, що впроваджується Національним олімпійським комітетом України.

Напрямок «Розвиток/добробут – пізнай себе» презентовано студентам Донбаської національної академії будівництва і архітектури в місті Краматорськ.

На початку зустрічі відповідальний секретар Дмитро Подопригора ознайомив з метою та завданнями проєкту, розповів про історію Олімпійських ігор, про олімпійські символи та досягнення спортсменів Донеччини на олімпійських аренах.

Студенти охоче переглянули мотиваційний відеоролик «Формула успіху», в якому президент НОК України, олімпійський чемпіон Сергій Бубка представляє основні постулати успіху: спробуй, шукай підтримки, перевершуй очікуване, твори історію, шукай мотивацію, не зупиняйся.

Кожен з цих напрямків додатково був обговорений з гостем зустрічі – майстром спорту України з боротьби греко-римської Максимом Сорокою. Чемпіон поділився власним досвідом на шляху до перемог, розповів про свою мотивацію та про свої досягнення.

Член Виконкому регіонального відділення Ігор Нестеренко зосередив увагу присутніх на необхідності розвиватися та удосконалювати свої здібності, навчатися, визначати інтереси, ставити цілі, будувати шляхи реалізації.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Також ДонНАБА є першим в Донецькій області закладом, який долучився до Всеукраїнської акції «Олімпійська книга». Навчальному закладу передана олімпійська література від НОК України та Олімпійської академії України для подальшого поширення фундаментальних принципів і цінностей олімпізму.

На завершення заходу відбулася фотосесія, а усі учасники проєкту отримали подарунки та сувеніри від НОК України з олімпійською символікою.

Поділитись