2020-01-17

Проєкт Do like Olympians завітав до Дружківської школи

17 січня в Дружківській загальноосвітній школі № 17 відбулося відбулося свято здоров’я та спорту в рамках всеукраїнського проєкту «Do like Olympians», ініціатором і засновником якого є Національний олімпійський комітет.

До першокласників завітали провідні легкоатлети Донецької області Вікторія Калюжна та Єгор Жуков – майстри спорту України, неодноразові чемпіони України, бронзові призери Кубку Європи 2017 року.

Під час веселої розминки 30 школярів із захопленням повторювали вправи за чемпіонами. До організації заходу активно долучились інструктори-методисти Школи вищої спортивної майстерності, які провели для діточок цікаві естафети та змагання.

Позитивні емоції, веселий настрій, заряд бадьорості та подарунки від НОК України отримав кожен учасник проєкту. Але на цьому свято для хлопців і дівчат не скінчилось – Відділенням НОК України в Донецькій області оголошено конкурс на кращу розмальовку «Олімпійські талісмани», за підсумками якого дітей відзначать спеціальними призами.

Нагадаємо, головною метою проєкту #Do like Olympians є сприяння здоровому та активному способу життя, популяризація видів спорту, фізичної культури та олімпійської освіти серед дітей та молоді.

Поділитись