2022-01-13

Прокачай себе спортом!

Під цим гаслом зустріли новий рік спортсмени Новогродівської територіальної громади, позмагавшись у турнірах, проведених з 4 по 8 січня.

Новогродівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» 4 січня організував для своїх вихованців спортивне свято на міському стадіоні «Шахтар».

5 січня естафету прийняли змагання з гирьового спорту, в яких взяли участь учні освітніх закладів, представники громадських організацій, активні мешканці громади.

Гостями цих змагань стала спортивна родина з Волновахи – неодноразовий чемпіон світу та Європи, майстер спорту з гирьового спорту Євген Нескреба і його донька Тетяна – дворазова чемпіонка Європи, майстер спорту з гирьового спорту.

6 січня відбувся турнір з настільного тенісу, в якому два десятки учнів ЗЗСО громади змагались в особистій першості та командному заліку.

8 січня естафету передали Молодіжному центру «МІСТ-ОК». Понад 50 учасників – молодь Новогродівської громади, військовослужбовці 56-ї окремої мотопіхотної Маріупольської бригади, спортсмени з Волновахи – випробували себе у змаганнях з настільного тенісу, гирьового спорту, скелелазіння та армспорту.

Поділитись