2021-04-01

Проєкт «DO like OLYMPIANS» завітав до Маріуполя

У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №9 міста Маріуполь відбулось олімпійське свято за сприяння Відділення НОК України в Донецькій області та обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з видів боротьби.

У рамках заходу, спрямованого на формування здорового та активного способу життя, популяризацію фізичної культури й видів спорту, реалізовано Всеукраїнський проєкт «DO like OLYMPIANS», ініціатором і засновником якого є Національний олімпійський комітет України.

До учнів завітав почесний гість – майстер спорту міжнародного класу з боротьби греко-римської, переможець Кубку світу Павло Тяпін. До заходу завдяки використанню сучасних технологій зв’язку долучилась і перша в історії вільної боротьби олімпійська чемпіонка серед жінок Ірина Мерлені-Мельник, володарка золотої медалі Олімпіади-2004 і бронзової медалі Олімпіади-2008, триразова чемпіонка світу, дворазова чемпіонка Європи.

Гості заходу акцентували увагу школярів на користі занять руховою активністю та історії олімпійських видів спорту. Ірина розповіла про успішні виступи на Олімпійських іграх, а Павло поділився своїм досвідом участі у багатьох міжнародних змаганнях.

 

 

 

 

 

 

З показовими виступами для дітей виступили юні борці греко-римського стилю Маріуполя – вихованці КДЮСШ «Атлетик» та Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з видів боротьби.

Фізичні активності гарантували дітям позитивні емоції, веселий настрій і заряд бадьорості. Чемпіон провів динамічну руханку, цікаві естафети, де хлопці та дівчата мали нагоду проявити свої швидкість, силу і спритність.

 

 

 

 

 

 

 

 

Додамо, що в рамках проєкту Національного олімпійського комітету України «Олімпійський куточок» бібліотека маріупольської ЗОШ №9 поповнилася комплектами олімпійської та художньої літератури, які передав представник регіонального відділення НОК України Роман Караваєв.

Найактивніші школярі, а також учасники показових виступів отримали подарунки та сувеніри від НОК України з відповідною символікою, а головне – заряд неабиякої мотивації для подальших звершень.

Поділитись