2019-12-12

Регіональне Відділення відзначене на засіданні ХХХІV Генеральної асамблеї НОК України

12 грудня в Києві під головуванням президента Національного олімпійського комітету Сергія Бубки відбулося засідання ХХХІV Генеральної асамблеї НОК. У роботі асамблеї взяв участь і голова Відділення НОК України в Донецькій області Віктор Ремський, який отримав Подяку від головного олімпійця країни.

Привітати учасників заходу завітали голова Комітету Верховної Ради України з питань молоді та спорту Андрій Кожем’якін, заступник Міністра культури, молоді та спорту України Володимир Шумілін.

В рамках форуму був заслуханий звіт про діяльність Національного олімпійського комітету України і Виконкому НОК України у 2019 році. Делегати визнали роботу Олімпійського комітету такою, що відповідає Статуту НОК та потребам суспільства.

Найвищий керівний орган НОК заслухав звіт ревізійної комісії, затвердив поточний кошторис фактичних грошових доходів і витрат організації та план бюджету на олімпійський 2020 рік.

Генеральна асамблея розглянула питання про ротацію членів НОК України відповідно до звернень, що надійшли від суб’єктів олімпійського руху.

Члени НОК ухвалили Етичний кодекс олімпійського руху України – документ, що містить фундаментальні принципи, норми, положення та санкції щодо поведінки суб’єктів олімпійського руху та їх представників.

Учасники засідання обговорили та ухвалили зміни і доповнення до Статуту НОК України.

Поділитись