2018-03-28

Секрети прикладного айкідо від володаря чорного поясу

15-18 березня у Києві, на базі НПУ (Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова), відбувся міжнародний семінар з прикладного айкідо, який провів керівник Міжнародної федерації прикладного айкідо Радоіци Спасович, чорний пояс, 9-й Дан (Сербія).

Протягом чотириденного семінару в тренуваннях взяли участь понад 200 спортсменів, віком від 4-х до 65-ти років. Донеччину на цьому семінарі представили Ярослав Гергель, Єлизавета Коструб і Артем Дерев’янко зі Слов’янська.

Прикладне айкідо – це європейський стиль айкідо, напрямок самооборони, створений на принципах японського айкідо, але при цьому доповнений напрацюваннями інших бойових мистецтв.

Техніки в прикладному айкідо виконуються в більш жорсткій формі, аніж в класичному японському стилі. Ця система призначена для використання в реальних бойових і вуличних умовах. Техніки спрямовані на максимально швидку нейтралізацію супротивника, його контроль і, при необхідності, конвоювання.

Варто відзначити, що Слов’янська спортивна організація «Центр розвитку айкідо «Му-шин» (керівник – Артем Дерев’янко, спортивна база – ЗОШ №18, ЗОШ №10), яка протягом багатьох років займається розвитком японського айкідо айкікай, розпочала співпрацю з Федерацією прикладного айкідо і розвиток цього напряму.

Поділитись