2021-02-16

Сергій Бубка привітав переможців конкурсів НОК України серед спортивних журналістів і фотографів

16 лютого за участі президента Національного олімпійського комітету України, Олімпійського чемпіона України Сергія Бубки, відбулася церемонія нагородження лауреатів XХ Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» та XІV Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії. Зважаючи на умови карантину, традиційне зібрання проходило у форматі відеоконференції, тож до привітань лауреатів конкурсу приєдналися члени Комісії НОК України «Преса та комунікації» на чолі з її головою Олегом Волковим та представники регіональних олімпійських осередків.

«2020 рік був непростим для всіх нас у всіх сферах життя, але ми з оптимізмом дивимося у майбутнє, адже попереду нас чекає велика подія – Олімпійські ігри, які неодмінно стануть світлом в кінці темного тунелю після цього важкого періоду для людства. Віримо, що Олімпійські ігри подарують приємні миті радості та гордості за наших спортсменів і в олімпійському Токіо, і в олімпійському Пекіні», – наголосив Сергій Бубка.

«Ніхто не знає зараз, яким буде пост-коронавірусний світ, але неодмінно він потребуватиме спорту. І у цей непростий час засоби масової інформації, як ніколи, відіграють особливу роль в розвитку спорту та популяризації олімпійського руху. Ми чудово розуміємо, що успішна реалізація усіх наших проектів та досягнення успіхів неможлива без вашої підтримки. Тому ми дуже вдячні й глибоко цінуємо вашу роботу», – підкреслив президент НОК, висловивши також вдячність на адресу членів Комісії НОК «Преса та комунікації».

Сергій Бубка подякував кожному учаснику конкурсів за професіоналізм, відданість улюбленій справі та популяризацію олімпійських цінностей. Він зауважив, що всі подарунки для переможців будуть надіслані в олімпійські осередки й вручені під час олімпійських заходів у регіонах.

Як завжди, компетентне і професійне журі провело велику роботу, щоб дійсно найдостойніші отримали високі нагороди в кожній з номінацій.

Відзначимо, що на обидва конкурси надійшла велика кількість робіт. Понад 500 матеріалів від 54 учасників із 14 регіонів країни надійшло в рамках конкурсу журналістів. Великою кількістю учасників відзначився 14-й фотоконкурс – 17 регіонів України представляли 128 фотографів, а це понад 600 світлин.

«У регіонах, попри не настільки наповнений спортивними подіями рік, не лише продовжують виходити в ефір телевізійні і радіо програми спортивного спрямування, а й відкриваються нові спортивні видання. З’являються нові перспективні та фахові обличчя в номінації «Дебют в спортивній журналістиці», які рівняються на метрів своєї справи. Хочу відзначити, що цього року було важко визначити лауреатів номінації «За відданість олімпійському руху», – зауважив Олег Волков.

Заслужені відзнаки лауреатів конкурсів здобули представники 13 областей, серед яких є і представник Донецької області. У номінації «Фотографи-аматори» ХІV Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії 3 місце посів Сергій Терещенко з міста Бахмут.

Поділитись