2018-02-09

Шкільна волейбольна ліга серед юнаків у Костянтинівському районі

7 лютого на базі Кіндратівської середньої школи І-ІІІ ступенів відбувся перший, районний етап чемпіонату України з волейболу серед юнацьких команд закладів загальної середньої освіти Костянтинівського району.

Мета змагань – розвиток і популяризація волейболу та визначення за спортивним принципом кращих гравців. У турнірі взяли участь шість команд закладів загальної середньої освіти району: Білокузьминівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Марківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Новодмитрівського НВК, Іванопільської СШ І-ІІІ ступенів, Софіївського НВК, Кіндратівської СШ І-ІІІ ступенів.

На відкритті змагань завідувач методичного кабінету відділу освіти Вікторія Ходакова побажала учасникам спортивного азарту, сили, волі до перемоги, успіху – і тільки гарного настрою.

Змагання пройшли в напруженій боротьбі. Уболівальники й глядачі стежили за ходом подій і дуже хвилювалися за свої команди.

У турнірі перемогла команда Софіївського НВК, друге місце – у команди Іванопільської СШ І-ІІІ ступенів, третє – команда Новодмитрівського НВК.

Усі команди нагороджено грамотами та отримали призи відділу освіти Костянтинівської райдержадміністрації.

Краща команда візьме участь у зональних обласних змаганнях у місті Бахмут, які відбудуться у березні.

Поділитись