2019-01-31

«Шкільна волейбольна ліга України» в Слов’янську

25 січня в місті Слов’янськ, у спортивному залі загальноосвітньої школі №1, відбувся фінал міського етапу в рамках Всеукраїнських змагань «Шкільна волейбольна ліга України» серед дівчат 2005 р.н.

У фінальній частині взяли участь чотири команди: ЗОШ №№1, 4, 8 Слов’янська, а також Святогірська ЗОШ. У цікавій та напруженій боротьбі перемогла команда загальноосвітньої школи №1, друге місце посіла команда загальноосвітньої школи № 4, третє місце посіла команда Святогірської загальноосвітньої школи.

Призерів змагань відзначено грамотами відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради. Також команда-переможець отримала м’яч від Слов’янського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Команда загальноосвітньої школи №1 буде представляти місто Слов’янськ на обласних змаганнях «Шкільна волейбольна ліга України».