2019-02-23

Шкільна волейбольна ліга визначила кращу команду дівчат Слов’янського району

20 лютого в місті Слов’янськ, у спортивному залі хіміко-механічного технікуму, відбулись змагання з волейболу серед дівчат 2002 року народження та молодше – фінал районного етапу  Всеукраїнських змагань «Шкільна волейбольна ліга України».

У фінальному турнірі взяли участь чотири команди: КЗ «Билбасівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів», Маяківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Привільська ЗОШ І-ІІІ ступенів та Хрестищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У результаті напруженої гри перемогла команда Привільської ЗОШ, друге місце посіла команда Хрестищенської ЗОШ, третє місце посіла команда Маяківська ЗОШ.

Кращу команду чемпіонату нагороджено кубком за перше місце. Кращі команди отримали грамоти відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Слов’янської райдержадміністрації та медалі відповідного ступеню.