2024-03-19

Скелелазка Донеччини Ксенія Горєлова – срібна призерка етапу молодіжного Кубку Європи в Любліні

17 березня в польському місті Люблін відбувся перший у 2024 році етап молодіжного Кубку Європи зі скелелазіння у виді «швидкість», що передбачає підйом на вертикальну стінку за мінімальний час.

Від Донеччини на змаганнях гідно виступила майстер спорту України Ксенія Горєлова – атлетка Школи вищої спортивної майстерності регіону, студентка першого курсу Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, представниця міста Краматорськ.

У молодіжній віковій групі «A» Ксенія здобула срібну медаль, випередивши 14 суперниць із 6 країн. Кваліфікацію Ксенія подолала з найшвидшим часом 8.23 секунд, у чвертьфіналі та півфіналі її результати склали відповідно 8.53 та 8.19 с. У фінальному протистоянні Горєлова з часом 8.09 секунд поступилася ще одній українці Поліні Халькевич (8.02 с).

Додамо, що в підсумковому командному заліку змагань серед молоді в Любліні збірна Україна посіла 2 місце з результатом 8715 очок, поступившись Італії та випередивши Польщу, Німеччину, Австрію, Швейцарію, Іспанію, Чехію.

Світлини – Федерація альпінізму і скелелазіння України, Ireneusz Wnuk/International Federation of Sport Climbing