2024-05-08

Скелелазка з Краматорська Анастасія Кобець гідно виступила на боулдерингових змаганнях в Австрії

2-5 травня в австрійському Граці відбувся четвертий етап молодіжного Кубку Європи зі скелелазіння 2024 року, учасники якого змагалися в дисципліні боулдеринг.

У складі збірної України найвищий результат показала представниця Донеччини – 17-річна Анастасія Кобець із міста Краматорська, яка є вихованкою ОДЮСШ для дітей, спортсменкою-інструкторкою Донецької обласної штатної команди резервного спорту.

Анастасія пройшла кваліфікацію в юніорській віковій групі (U20) на першому місці серед 34 скелелазок 19 країн: Італії, Словаччини, Великої Британії, Австрії, України, Словенії, Швейцарії, Хорватії, Швеції, Німеччини, Ізраїлю, Сербії, Чехії, Фінляндії, Данії, Литви, Південно-Африканської Республіки, Угорщини, Норвегії. При цьому вона стала єдиною, хто подолав усі шість болдерів.

У фінальному раунді Кобець посіла 6 місце, здолавши один топ із чотирьох.

Відзначимо, що тижнем раніше, 26-27 квітня, краматорська скелелазка вдало виступила на дорослому Кубку Європи в боулдерингу. У австрійському місті Клагенфурт-ам-Вертерзе вона була третьою в кваліфікації з-поміж 72 учасниць, п’ятою у півфіналі та четвертою у фіналі.

Анастасія Кобець має звання «Майстер спорту України». Її тренером є Сергій Фомін.

Світлини – Xaver Quintus

Поділитись