2018-04-16

Спартакіада допризовної молоді у Великоновосілківському районі

12 квітня на стадіоні «Колос» Великоновосілківського району відбувся І (районний) етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді серед збірних команд закладів загальної середньої освіти.

У змаганнях взяли участь дев’ять збірних команд Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Великоновосілківської гімназії з ЗОШ І ступеня, Великоновосілківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Керменчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Краснополянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Нескученської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М.О. Корфа, Старомайорської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Старомлинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Старомлинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Юнаки продемонстрували свою майстерність та вправність у 5 видах військово-спортивних багатоборств: стрільба з пневматичної гвинтівки, біг на 100 м, біг на 1500 м, підтягування на перекладині, метання гранати Ф-1 на дальність. Юні спортсмени вправно виконали всі завдання та якнайкраще продемонстрували свою спортивну підготовку.

Для неупередженої оцінки досягнень учасників до суддівства змагань І (районного) етапу Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді були залучені офіцер відділення комплектування Великоновосілківського РВК Олег Садовниченко, старший стрілець взводу охорони Великоновосілківського РВК Ігор Солдатенко та старший інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Великоновосілківського ВП Волноваського ВП ГУНП в Донецькій області старший лейтенант поліції Артем Федотенков.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В особистому заліку з видів військово-спортивних багатоборств призові місця розподілилися таким чином:

 Стрільба з пневматичної гвинтівки

І місце – Андрій Земляний (Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня),

ІІ місце – Юрій Христофоров (Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня),

ІІІ місце – Микита Тиводар (Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня);

 Біг на 100 м

І місце – Ілля Снегірьов (Старомайорська ЗОШ І-ІІІ ступенів),

ІІ місце – Вадим Біловий (Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2),

ІІІ місце – Юрій Христофоров (Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня);

 Біг на 1500 м

І місце – Олексій Казак (Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2),

ІІ місце – Вадим Біловий (Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2),

ІІІ місце – Кирил Луговий (Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2);

 Підтягування на перекладині

І місце – Ілля Снегірьов (Старомайорська ЗОШ І-ІІІ ступенів),

ІІ місце – Максим Водолазський (Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня),

ІІІ місце – Андрій Ягмур (Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня);

 Метання гранати Ф-1 на дальність

І місце – Ілля Снегірьов (Старомайорська ЗОШ І-ІІІ ступенів),

ІІ місце – Олексій Казак (Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2),

ІІІ місце – Сергій Бурябаш (Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2).

 

За найбільшою кількістю набраних балів у командному заліку перемогла збірна команда Великоновосілківської гімназії з ЗОШ І ступеня. Почесне друге місце вибороли юнаки Великоновосілківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2. Бронзовим призером Спартакіади стала збірна команда Старомлинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Переможців нагороджено грамотами та кубками від управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Збірна команда найкращих спортсменів буде захищати честь району на обласних змаганнях в Маріуполі.

Змагання організовано з метою популяризації національно-патріотичного виховання молоді та розвитку військово-спортивних видів багатоборств, популяризації та залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом та військово-прикладними видами спорту як однієї з форм підготовки молоді до служби в армії, визначення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, утворених відповідно до законів України у правоохоронних органах, рятувальних та інших спеціальних службах, підвищення спортивної майстерності молоді допризовного віку, формування та пропаганди здорового життя, підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму учнівської молоді.

Поділитись