2020-07-13

Спартакіада з олімпійських видів спорту в Добропіллі

З 9 по 11 липня у місті Добропілля відбулася Велика спартакіада з олімпійських видів спорту серед спортсменів міста. Учасниками заходу стали вісім команд, загалом взяли участь понад 130 спортсменів.

На урочисте відкриття спартакіади завітали: заступник Добропільського міського голови Олексій Галицький та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради Віталій Кличов. Спортсмени секцій Великого Добропілля змагались у 11-ти видах спорту: волейбол, стрітбол, шахи, шашки, настільний теніс, армспорт, міні-футбол, біг на 100 м, естафета 4х100 м, плавання, перетягування канату. Учасники спартакіади проявили силу волі і твердість характеру, продемонстрували спритність і витривалість та спортивну винахідливість.

По закінченні змагань відбулася урочиста церемонія нагородження учасників Спартакіади на стадіоні «Авангард». З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Андрій Аксьонов. Він побажав присутнім здоров’я, успіхів у житті, і щоб вони ніколи не розлучалися зі спортом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Волейбол. І місце – секція баскетболу, ІІ місце – збірна смт. Новодонецьке, ІІІ місце – секція футболу.

Стрітбол. І місце – секція баскетболу, ІІ місце – збірна смт. Новодонецьке, ІІІ місце – секція футболу.

Шашки. І місце – секція дзюдо, ІІ місце – секція кікбоксингу, ІІІ місце – секція футболу.

Шахи. І місце – секція дзюдо, ІІ місце – секція важкої атлетики, ІІІ місце – секція футболу.

Настільний теніс. І місце – секція дзюдо, ІІ місце – збірна греко-римської боротьби та пауерліфтингу, ІІІ місце – секція футболу.

Армспорт. І місце – збірна греко-римської боротьби та пауерліфтингу, ІІ місце – секція боксу, ІІІ місце – секція важкої атлетики.

Біг на 100 м. І місце – секція боксу, ІІ місце – збірна смт. Новодонецьке, ІІІ місце – секція баскетболу.

Естафета 4х100 м. І місце – секція боксу, ІІ місце – секція важкої атлетики, ІІІ місце – секція футболу.

Перетягування канату. І місце – збірна греко-римської боротьби та пауерліфтингу, ІІ місце – секція боксу, ІІІ місце – секція баскетболу.

Плавання, 50 м. І місце – секція боксу, ІІ місце – секція дзюдо, ІІІ місце – збірна греко-римської боротьби та пауерліфтингу.

За підсумками загальнокомандного заліку місця розподілилися таким чином: І місце – секція футболу, ІІ місце – секція боксу, ІІІ місце – секція дзюдо.

Чемпіонів нагороджено грамотами, медалями, перехідним кубком, путівкою вихідного дня та сертифікатом на 5 000 грн. на придбання спортивного інвентарю. Призери отримали грамоти та медалі.

 

Поділитись