2018-04-18

«Спорт для всіх – спільна турбота»: на Донеччині проходить місячник облаштування спортивних майданчиків

З 1 по 30 квітня за щорічною традицією, яка триває з 2007 року, у містах, районах та об’єднаних територіальних громадах Донецької області проводяться заходи в рамках Всеукраїнського місячнику «Спорт для всіх – спільна турбота».

Цілями місячнику є підготовка спортивної бази до весняно-літнього періоду, благоустрій спортмайданчиків. Особлива увага приділяється технічному стану спортивних споруд – у разі виявлення недоліків проводяться відповідні ремонтні роботи.

У рамках місячника впорядковуються спортивні майданчики за місцем проживання, у місцях масового відпочинку населення та спортмайданчики, які знаходяться на балансі навчальних закладів. Участь у заході беруть різні верстви населення, органи місцевої влади і місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації усіх форм власності, органи самоорганізації населення, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Залучаються кошти місцевих бюджетів та позабюджетні кошти.

Координацію заходів з організації місячника на Донеччині здійснюють департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та Донецький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», безпосередньо на місцях – структурні підрозділи з питань фізичної культури та спорту виконкомів міських рад, районних державних адміністрацій, військово-цивільних адміністрацій, рад об’єднаних територіальних громад спільно з міськими і районними центрами «Спорт для всіх».

Протягом перших двох тижнів квітня поточного року до місячника активно долучилися у Великоновосілківському районі, містах Дружківка, Костянтинівка, Маріуполь, Покровськ, Слов’янськ. За даними Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», за цей період приведені до ладу понад 100 спортивних споруд та майданчиків.

Запрошуємо долучитися до місячника облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота» всіх, хто небайдужий до здорового способу життя і рухової активності! Власними руками ми створюємо для себе умови для щоденних занять фізичною культурою та спортом!

Поділитись