2018-02-08

Спорт для всіх: баскетбол, дуйбол, футзал і американський футбол

Протягом минулого  тижня, а саме з 29 січня по 4 лютого, мережею  Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проведено низку різноманітних заходів у Бахмуті, Покровську, Костянтинівці та Маріуполі

 

 

Баскетбольне змагання в Бахмуті

Черговий захід за планом «Спортивна зима» – міський турнір з баскетболу серед юнаків загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів – проведено у Бахмуті.

У багатьох командах є юнаки, які займаються у відділені баскетболу Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи. Вони і задавали тон поєдинків. Але вирішальну роль зіграли зростові показники баскетболістів. Саме такі гравці домінували під своїм та чужим щитами.

 

 

 

 

 

 

 

Найбільш «баскетбольний» склад виявився у команді загальноосвітньої школі №24. Юнаки впевнено обіграли всіх свої опонентів та отримали кубок від управління з питань фізичної культури та спорту.

Турнір з дуйболу в Покровську

29 січня на базі Покровського міського центру фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх» пройшов турнір з дуйболу серед юнаків та дівчат на призи центру.

У змаганні взяли участь 34 юних спортсмени та спортсменки. В турнірі переміг Іван Киричек, друге місце посів Артем Чеботаєв, третє – Анастасія Маяковська.

 

 

 

 

 

 

 

Переможця і призерів нагороджено грамотами Покровського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Турнір провели інструктори-методисти Покровського міського центру  фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Анатолій Мотузенко і Марина Ухова.

Футзальна першість Костянтинівки

З 30 січня по 2 лютого у Костянтинівці проведено змагання з футзалу серед учнів 5-7 класів «Шкіряний м’яч».

На базі загальноосвітньої школи №6 відбувся фінал серед команд, які перемогли у зональних іграх. Участь в турнірі взяли 14 учбових закладів, а це приблизно 140 школярів.

 

 

 

 

 

За підсумками змагань перемогла команда ліцею, друге місце посіла команда ЗОШ №6, третє – команда ЗОШ №3.

Презентація американського футболу для студентів у Маріуполі

31 січня для студентів 1-4 курсів Маріупольського будівельного коледжу організовано презентацію з американського футболу.

Представники команди «Азовські дельфіни» під керівництвом капітана команди Дмитра Татарина  розповіли учням про захопливий ігровий вид спорту та відповіли на цікаві питання.

Родзинкою зустрічі стала демонстрація фільму про американський футбол, зокрема про маріупольську команду «Азовські дельфіни».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Показ на великому екрані вразив всіх учасників заходу, наскільки складним і яскравим є цей вид спорту. Деякі учні по закінченню презентації стали  чергу на запис у команду, навіть дівчата зацікавились. Кожен бажаючий зміг роздивитись та приміряти екіпіровку команди.

ДОЦФЗН «Спорт для всіх» висловлює подяку команді «Азовські дельфіни» за популяризацію спорту у місті Маріуполь.

Поділитись