2018-04-13

«Спорт для всіх». Фестиваль зарядки, «Козацька наснага», вікторина, турніри з армспорту і шашок

 Протягом минулого тижня (2-8 квітня) мережею  Центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Донецької області проведено низку масових  заходів.

 

 

 

 

 

Всеукраїнський фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» у Костянтинівці

Всеукраїнський фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я крокує маленькими та великим містами.

Головною метою фестивалю, який відбувається одночасно в усіх регіонах країни, є пропаганда активного способу життя як одного із чинників гармонійного розвитку людини.

Фестиваль спрямовано на стимулювання молоді до занять ранковою зарядкою; залучення до фізичного розвитку та зміцнення свого здоров’я; сприяння фізичному розвитку і загартуванню організму, популяризація здорового способу життя.

6 квітня фестиваль, присвячений Міжнародному дню спорту на благо миру та розвитку та Міжнародному дню здоров’я, завітав і в Костянтинівку.

 

 

 

 

 

Ініціативу одразу підтримали Костянтинівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», відділ з фізичної культури та спорту, управління освіти Костянтинівки, навчальні заклади, міський Палац культури та дозвілля.

До фестивалю залучено дітей з дошкільних закладів, учнів шкіл, студентів, викладачів навчальних закладів міста, а також всіх, хто виявив таке бажання.

На початку заходу гучно пролунав Гімн України, до присутніх звернулися організатори: заступник міського голови Віктор Василенко, директор Центру  «Спорт для всіх» Борис Каманов, начальник відділу з фізичної культури і спорту Людмила Тарасовська, директор Палацу культури та дозвілля Олена Василенко, директор Дитячо-юнацької спортивної школи Костянтинівської міської ради Олег Голубов.

Емоцій та запалу додали команда «Єдине коло» Костянтинівського медичного коледжу, яка посіла перше місце в обласному фестивалі з чирлідингу, показові виступи провідних каратистів Спортивного клубу «ХЕДОДІ» (керівник клубу Костянтин Пеняшкін). Своїми виступами вони налаштували всіх присутніх на хвилю гарного весняного настрою.

А потім вся площа Палацу культури і дозвілля зарухалася, миттєво перетворилася у спортивний майданчик, на якому понад 200 енергійних людей різного віку разом рухалися, а їх обличчя сяяли усмішками. Лідером цього дійства виступила директор громадської організації «Південна зірка» Галина Третяк.

Усі присутні отримали заряд бадьорості, енергії, весняного драйву. Ініціативу проводити частіше такі заходи одразу підтримала молодь міста.

P.S.  Не таємниця, що життєва активність та рух якнайкраще сприяють міцному здоров’ю. Тому рухайтеся і будьте здорові!

 

«Козацька наснага» в Костянтинівському вищому професійному училищі

3 квітня в Спортивному комплексі Державного навчальному закладі «Костянтинівське ВПУ» відбулась спортивна гра «Козацька наснага». Змагання проведено в рамках регіональної спартакіади Слов’янського куща серед учнів закладів професійної освіти.

В спортивному заході взяли участь чотири команди: ДНЗ «Костянтинівське ВПУ» (№113), СБРЦПО ім. П.Ф. Кривоноса (№56) м. Слов’янськ, СПАЛ (№146) м. Слов’янськ, ЛПТУ (№119) м. Лиман.

 

 

 

 

 

 

До програми змагань увійшло багато конкурсів: поштовх двох гир, армспорт, підтягування у висі, перетягування канату, піднімання козака та різноманітні естафети.

У підсумку завзятої боротьби перемогла команда СБРЦПО ім. П.Ф. Кривоноса (№56) м. Слов’янськ. Друге місце посіла команда ЛПТУ (№119) м. Лиман, третє місце – команда ДНЗ «Костянтинівське ВПУ» (№113).

Усіх призерів нагороджено почесними грамотами, а кращу команду – перехідним кубком.

 

 Чемпіонат з армспорту в Краматорську

7 квітня в Дитячо-юнацькому спортивному клубі «Спартак» відбувся відкритий чемпіонат Краматорська з армспорту, присвячений 150-річчю міста.

У змаганнях взяли участь спортсмени з Краматорська, Покровська, Бахмута та навіть з Луганської області.

Організаторами змагань виступили управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради, Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», ГО «Екологія промислового регіону» та ГО «Здоровий вибір».

 

 

 

 

 

 

 

Результати чемпіонату мають такий вигляд.

Дівчата, армфайт (3 поєдинки на ліву і 3 поєдинки на праву руку):

1 місце – Олександра Нагарнюк;
2 місце – Катерина Шинкаренко.

Хлопці, категорія до 70 кг, ліва рука:
1 місце – Андрій Кущій;
2 місце – Артем Княгницький;
3 місце – Владислав Дубограй.

Хлопці, категорія до 70 кг, права рука:
1 місце – Владислав Дубограй;
2 місце – Артем Княгницький;
3 місце – Андрій Кущій.

Хлопці, категорія до 90 кг, ліва рука:
1 місце – Вадим Нікітенко;
2 місце – Андрій Зуяков;
3 місце – Ігор Аніпченко.

Хлопці, категорія до 90 кг, права рука:
1 місце – Вадим Нікітенко;
2 місце – Максим Фарафонов;
3 місце – Віталий Кандій.

Хлопці, категорія понад 90 кг, ліва рука:
1 місце – Богдан Зуяков;
2 місце – Дмитро Мазуркевич;
3 місце – Андрій Мазуркевич.

Хлопці, категорія понад 90 кг, права рука:
1 місце – Богдан Зуяков;
2 місце – Андій Мазуркевич;
3 місце – Артур Тараненко.

Хлопці, абсолютна вагова категорія, ліва рука:
1 місце – Богдан Зуяков;
2 місце – Вадим Нікітенко;
3 місце – Андрій Мазуркевич.

Хлопці, абсолютна вагова категорія, права рука:
1 місце – Богдан Зуяков;
2 місце – Вадим Нікітенко;
3 місце – Андрій Зуяков.

Командний залік:
1 місце – Краматорськ;
2 місце – Покровськ;
3 місце – Бахмут.

Міжнародний день спорту в Маріуполі

6 квітня представники Маріупольського центру фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх»  відвідали інтернат №2 та привітали дітей з Міжнародним днем спорту.

В різноманітних змаганнях діти продемонстрували свою силу, спритність, швидкість. В естафетах взяли участь чотири команди по вісім чоловік. Серед старших дітей перемогла команда «Спорт», а серед молодших – «Стріла».

Для дівчат було підготовлено вікторину на спортивну тематику. За грунтовні знання в царині спорту  переможців нагороджено грамотами.

Подарунки та грамоти від Центру отримали всі учасники спортивного заходу. Чудова фізична підготовка дітей – заслуга вчителів інтернату.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Турнір з шашок з нагоди Міжнародного дня здоровя в Покровську

6 квітня на базі Покровського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» відбувся турнір з шашок серед юнаків та дівчат з нагоди Міжнародного дня здоров’я.

У змаганнях взяли участь 32 спортсмени. Переможцем став Олександр Попов, друге місце посіла Поліна Новікова, третє місце – Іван Гоблік.

Переможців і призерів нагороджено грамотами  ПМЦФЗН «Спорт для всіх».

Поділитись