2018-08-11

Спорт для всіх. Олімпійське літо в Бахмуті

Протягом літніх канікул у Бахмуті реалізується пізнавальна і оздоровча програма, яку розробили фахівці Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» з метою організації корисного дозвілля дітей та молоді в літній період року.

Дітям запропоновано відвідування спортивного комплексу «Металург», одного з кращих спортивних споруд в Україні. Фахівці центру проводять  цікаві екскурсії по комплексу, показують і детально розповідають про всі принади цієї споруди:  тренажерний та ігровий зали, зал пауерліфтингу, легкоатлетичний манеж, татамі для боротьби, дзюдо, сумо.

Тренери з різних видів спорту проводять показові тренування за участю екскурсантів. На спортивних майданчиках для міні-футболу, волейболу, легкоатлетичних доріжках проводяться рухливі ігри, естафети, веселі старти, оздоровчі пробіжки. З юними слухачами проводяться бесіди на олімпійську тематику і пізнавальні вікторини.

Щодня в післяобідні години на майданчиках зі штучним покриттям у всіх мікрорайонах міста працюють інструктори міського центру «Спорт для всіх». Також до програми включено оздоровче плавання в ДЮК «Дельфін».

Головна мета цієї програми – оздоровлення дітей, залучення їх до занять фізичною культурою, формування мотивації до вибору певного виду спорту. Багато хлопців і дівчат по закінченню заходів підходили за додатковою інформацією для відвідування однієї з численних спортивних секцій міста.

Сподіваємося, що новий навчальний рік значно поповнить ряди фізкультурників, спортсменів та майбутніх чемпіонів Бахмута. Міська спортивна школа та 35 фізкультурно-оздоровчих і спортивних клубів з різних видів спорту чекають на дітей та молодь!

Поділитись