2018-02-01

Спорт для всіх: юнацькі змагання і зимові розваги на Донеччині

З 22 по 28 січня спеціалісти мережі Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провели в населених пунктах Донеччини низку масових спортивно-оздоровчих заходів.

Покровськ. Змагання з армспорту та настільного тенісу, присвячені Дню Соборності України

22 та 24 січня на базі Покровського міського центру фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх» відбулись турніри з армспорту серед юнаків та настільного тенісу серед юнаків та дівчат. У змаганнях, присвячених Дню Соборності України, взяли участь 59 юних спортсменів і спортсменок.

22 січня у змаганні з армспорту взяли участь 30 юнаків. Переміг Владислав Гурин, призерами стали Олександр Тертичний і Роман Туник.

 

 

 

 

 

 

 

24 січня у змаганні з настільного тенісу взяли участь 29 юнаків та дівчат. Переміг Сергій Кобозев, призерами стали Ярослава Гурина та Іван Аксьонов.

Переможців і призерів нагороджені грамотами центру «Спорт для всіх». Турніри провели інструктори-методисти ПМЦФЗН «Спорт для всіх» Анатолій Мотузенко та Марина Ухова.

Бахмут. Баскетбольній турнір дівчат з баскетболу пам’яті Станіслава Каркача

25 січня у Бахмутському медичному коледжі відбулось традиційне баскетбольне змагання дівочих команд, яке присвячено пам’яті Станіслава Каркача.

Бахмутський медичний коледж має чудову спортивну базу: є тренажерний зал і легкоатлетичний манеж. Та особливо пишається цей навчальний заклад тим, що студенти займаються спортом у одному із найбільших спортивних залів серед вищих навчальних закладів міста.

 

 

 

 

 

 

Ініціатором будівництва цього спортивного залу був нині покійний колишній керівник фізичного виховання Станіслав Миколайович Каркач. Наприкінці січня викладачі та студенти вшановують пам’ять цієї людини та проводять змагання з баскетболу.

Цього року відбувся п’ятий традиційний турнір. У гості до медиків завітали баскетболістки Бахмутського коледжу імені Івана Карабиця, а також медичного коледжу міста Костянтинівка.

Кубок, медалі і грамоти від управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської ради вибороли спортсменки-бахмутчанки. Всі учасниці отримали солодкі призи від організаторів і спонсорів змагання.

Краматорськ. Першість з настільного тенісу в металургійному училищі

25 січня у спортивному залі Краматорського металургійного училища відбувся турнір з настільного тенісу.

 

 

 

 

 

 

 

У змаганні взяли участь 28 студентів учнів металургійного училища і учні загальноосвітньої школи № 28.

Змагання відбулись на високому рівні. Переможців і призерів нагороджено грамотами та медалями.

Костянтинівка. Зимові розваги і турнір з бадмінтону

27 січня у Костянтинівці, у балці Довгенька, відділ з фізичної культури і спорту міської ради та центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» організували зимове свято, в якому взяли участь приблизно 150 мешканців міста.

До програми заходу увійшли катання з гірок на санях, лижах та інших різноманітних приладах. Незважаючи на морозну погоду, ніхто не залишався осторонь цих веселих зимових розваг у дуже теплій атмосфері.

 

 

 

 

 

 

 

28 січня в спортивному залі Костянтинівського професійного будівного ліцею відбулось змагання з бадмінтону під гаслом «Бадмінтон збирає друзів. Костянтинівка – 2018».

У турнірі взяли спортсмени з міст Костянтинівка, Дружківка, Покровськ, Добропілля.

Змагання відбулось у трьох категоріях: перша ліга, вища ліга та суперліга.

Поділитись