2019-09-03

Спортивне святкування 80-річчя Новогродівки

2019-й – ювілейний рік для міста Новогродівка, яке відзначає 80-у річницю свого народження. До святкування ювілею міста долучилась і спортивна громадськість. За ініціативи спортивних громадських організацій міста, за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, а також КЗ «Новогродівський міський ЦФЗН «Спорт для всіх» відбулись спортивні змагання з нагоди відзначення 80-річчя Новогродівки.

Вперше в місті проведено турнір зі стрільби з класичного луку. У змаганнях взяли участь 25 поцінувачів цього мистецтва, доступного й дорослим, й малим. Адже самому молодшому учаснику турніру лише дев’ять років.

Традиційно з нагоди Дня міста протягом двох тижнів відбувався турнір з футболу, в якому брали участь п’ять команд: ветерани спорту, команда прикордонників, «Молот», «Шанхай» і команда сусіднього с. Миколаївка Покровського району. За результатами змагань пам’ятними подарунками були відзначені команди, що посіли перше-третє місця: «Молот», «Шанхай», ветерани.

З нагоди Дня міста своєрідний подарунок отримав міський стадіон від ГО «Здійсненна мрія». Волонтери громадської організації самостійно зібрали кошти на матеріали і за два тижні прикрасили сірі стіни огорожі стадіону петриківським розписом, подарувавши спортивному об’єкту міста свого роду оберіг.

Поділитись