2019-09-22

Спортивне свято у Слов’янську до Дня фізичної культури і спорту України

13 вересня в місті Слов’янськ, на площі Соборній, спортивно-виховним заходом «Всеукраїнський олімпійський урок» розпочалось святкування  Дня фізичної культури і спорту України.

На початку заходу всіх присутніх привітали почесні гості: відповідальний секретар відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Дмитро Подопригора, начальник Донецького обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України  Ігор Нестеренко, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради Олександр Міщенко.

Для всіх присутніх була проведена ритмічна руханка, після якої усі бажаючи вишикувались на лінії старту для проведення символічного масового забігу центральними вулицями міста.

Після забігу розпочали роботу спортивні локації. Вихованці спортивних клубів та дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста провели показові тренування та майстер класи з видів спорту: таїландський бокс, хортинг, гімнастика, дзюдо, бокс, кікбоксинг, карате JKS, кіокушинкай карате, рукопашний бій, боротьба вільна, боротьба греко-римська, авіамоделювання. Також на площі пройшов міський турнір з блискавичної гри в шахи серед школярів та дорослих.

Слід зауважити, що у заході взяли участь близько 500 осіб, 170 з яких – це учні загальноосвітніх шкіл, які перед заходом отримали пам’ятні футболки з написом «Спорт для всіх. Слов’янськ» від Слов’янського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», які передані школам як спортивна форма для участі у наступних спортивних заходах. Усі учасники заходу отримали задоволення, гарний настрій та яскраві емоції.

Після спортивно-масового заходу на Соборній площі відбулась урочиста частина у будівлі Слов’янської міської ради – нагородження почесними грамотами та подяками працівників сфери фізичної культури та спорту за вагомий внесок та популяризацію фізичної культури та спорту. Кожен нагороджений отримав пам’ятну футболку з символікою країни, міста та НОК України.

Поділитись